Společnost > O nás  
 
 
O nás
Lokality
 
 
 
O NÁS
   
  Profil společnosti

Seves glassblock je divizí Seves Group, předního světového výrobce skleněných a kompozitních izolátorů pro přenosové a distribuční systémy elektrické energie a skleněných tvárnic pro aplikace v architektuře a interiéru.
Seves glassblock vlastní 36% světového výrobního a distribučního trhu v oblasti skleněných tvárnic. S devíti různými barvami, neutrální řadou a 200 různými designy skla má Seves glassblock 40ti procentní podíl (z hlediska hodnoty) na světovém trhu skleněných tvárnic.
Společné tradice a vysoká odbornost většiny prestižních značek v mezinárodní sekci skleněných tvárnic: Vetroarredo, Vitrablok, Vidromatone, a Sindoco, se spojili pod: Seves glassblock.
V současné době Seves glassblock dodává produkty vysoké kvality, na špičkové technologické úrovni a dle přísných konstrukčních standardů s ohledem na prostředí a zákazníka.

Příčiny úspěchu

Úspěch společnosti Seves glassblock je dán jedním jasným cílem: maximalizovat potenciál skleněných tvárnic jejich přeměnou z okrajového tradičního stavebního prvku v umělecké vyjádření světla a prostoru.
Od počátku si Seves glassblock kladl za cíl změnit tradiční pravidla a myšlenky spojené s výrobou skleněných tvárnic, které byly dříve považovány za “bezvýznamný” stavební materiál, využívaný pouze tam, kde se nedostávalo světla.
Seves vnesl do pouhé skleněné tvárnice vysoce pokročilé zkušenosti a technologie, čímž zdokonalil průzračnost, lesk, průsvitnost a odolnost, nejužitečnější vlastnosti produktu. Dále postoupil o krok dopředu přidáním exkluzivní vlastnosti, kdysi vyhrazené pouze pro nejdokonalejší skla: barvy. Zdokonalený výrobní proces racionalizace pozměnil a zvětšil celou výrobní linku o modely a doplňkové moduly, čímž umožnil přizpůsobitelná řešení.
V neposlední řadě, začlenění nových výzkumných a vývojových činností otevřelo cestu novým metodám instalace stěn, novým speciálním maltám pro pokládku a ukončení a pokrokové zmenšení “mezery” mezi skleněnými tvárnicemi na pouhé 2 mm.

Skleněná tvárnice s kvalitním estetickým profilem

Díky využití pečlivě vybraných nerostných surovin, zapojením špičkových strojů, starých a pokročilých technologií barvení a přísnému dohledu nad systematickými kontrolami, Seves glassblock proměnil “starou skleněnou tvárnici” ve tvárnici moderní. Zrodil se nový a rafinovaný architektonický prvek pro prostředí interiéru i exteriéru v domácnosti i ve městě, který může být uzpůsoben požadavkům jakéhokoliv projektu.
V současné době je skleněná tvárnice považována za prvotřídní produkt a nezávislý předmět, který nejen slouží, ale může mít unikátní podobu a estetická ztvárnění, která inspirují kreativitu všech architektů a návrhářů interiéru.
    NAVŠTIVTE TAKÉ:  
  SPOLEČNOST  
  Seves glassblock je divizí Seves Group.  
  www.seves.com  
 
 
 
 
     
 
 
Seves glassblock
Seves glassblock website
 
 
HOME italiano | english | deutsch | español | français | português | 中文 | česky | polski | russkij